شروع داستان ما

می‌خواهیم به اطلاع شما برسانیم که با افتخار اعلام می‌کنیم گل فروشی آنلاین “گلیمون” با هدف ارائه خدمات همه جانبه به مشتریان عزیز افتتاح شده است.

موسسان این گل فروشی جوانانی هستند که در رشته های هنر و معماری تحصیل کردند و با توجه به علاقه آنها به گل آرایی و دیزاین در این زمینه فعالیت میکنند و با توجه به این علاقه، آنها تصمیم گرفتند تا با ارائه محصولات با کیفیت و طراحی زیبا، در زمینه‌ی فروش گل‌های تزئینی، هدیه، عروسی و … به مشتریان خود خدمات دهند.

تیم گلیمون با تلاش و پیشرفت مداوم، محصولاتی با کیفیت عالی و با قیمت مناسب را به شما ارائه می‌دهد. برای اطمینان از کیفیت گل‌هایی که ارسال میکنیم، آنها را از بهترین گلفروشی های مرجع همراه با بسته‌ بندی مرتب و زیبا تهیه میکنیم.

در گلیمون، ما بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه میدهیم. از خرید تا ارسال گل‌ها، تمامی مراحل به صورت آنلاین و به راحتی انجام میشود. همچنین، تیم ما همیشه در خدمت شماست تا در صورت هرگونه سوال و یا ابهام، پاسخگویی کند.

با تشکر از توجه شما به گلیمون، خوشحال خواهیم شد اگر با ما در ارائه خدمات و خرید گل‌های تزئینی و هدیه و دیگر محصولات مرتبط همراهی کنید.

ما در این فروشگاه به شما اطمینان می‌دهیم که تلاش می‌کنیم با ارائه‌ی بهترین محصولات، قیمت مناسب و خدمات با کیفیت، ارزش خرید شما را افزایش دهیم.

 

تخفیف دائمی روی تمامی پکیجها

به پکیجهای گلیمون در فروشگاه سر بزنید

٪۲۰ تخفیف برای عروس و دامادهای عزیز

خودتان را برای مراسم ها آماده کنید

تنها مرجع خرید گل با کیفیت و قیمت مناسب

٪10 تخفیف بصورت روزانه

پیشنهادات منوط به تایید اعتبار می‌باشد

“گلیمون، زیبایی رنگ و بوی گل در هر موقعیت”

احساس زیبایی و تنوع در هدایای شما

آخرین مقالات ویژه

گل ارکیده : محل پیدایش و نگهداری

گل ارکیده و ثعلب گل ارکیده ثعلبیان خانواده ای بزرگ از مارچوبه سانان از گیاهان گلدار تک‌لپه‌ای...

گل رز : انواع و اجزا ، تاریخچه و فرهنگ ، عطر

تعریف اجمالی گل رز گل رز یا همان گل سرخ، محمدی، گل سوری و یا ورده که به ملکه ی گل ها شهرت دارد....

ماموریت مهم ما

ارائه مشاوره

ممکن است مشتریانی با نیازهای خاص به ما مراجعه کنند که تیم گلیمون به عنوان یک تیم گل آرا، توانایی بالایی در ارائه مشاوره به مشتریان خود را دارد و به آنها کمک میکند تا گلهای مناسبی را برای مناسبت های مختلف انتخاب کنند.

توانمندی در کار

گلیمون به عنوان یک تیم قوی گل آرایی توانایی طراحی و تزیین گلدان ها و بوکه ها و تمامی سفارشهای مشتریان عزیز را داراست و با دقت انتخاب گل ها، رنگ ها و سبک ها را در نظر میگیرد تا یک طرح مناسب و زیبا ایجاد کند.

خدمات تحویل

سفارشات شما عزیزان توسط تیم گلیمون در اسرع وقت آماده و با بسته بندی مناسب، جهت ارسال بصورت کاملا منظم و کاملا امن انجام میگردد تا سفارش های شما عزیزان به درستی و کاملا سالم و بی نقص بدستتان برسد تا رضایت کامل شما حاصل گردد.

تلفن تماس

0912-7771704

آدرس ایمیل

info@golimoon.ir